Wyniki – II turniej o ZŁOTY PION

WYNIKI – Kategoria OPEN

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Klub Pkt. MSolk
1 1 M Gronowski, Bartosz UKS Lokator Gniezno 11 44
2 3 MF Bobkov, Egor OKS Sokół Wrocław 11 42
3 6 I Kuczewski, Filip UKS Roszada Lipno 9 46
4 5 MF Urbanek, Stanisław LSWKS Złote Piony Bielawa 9 44
5 7 I Stacewicz, Jakub LKS Olymp Błonie 9 42
6 4 MF Oderkiewicz, Przemysław LKS Czarna Damka Lututów 9 41
7 18 II Swoboda, Kamil Bielawa 9 35
8 2 MF Ślęzak, Mariusz LKS Czarna Damka Lututów 8 41
9 11 I Kaczuga, Kazimierz OKS Sokół Wrocław 8 35
10 20 III Siwik, Grzegorz LKS Czarna Damka Lututów 8 33
11 9 I Chęsiak, Marcin OKS Sokół Wrocław 7 41
12 15 I Tomaszewski, Dominik Bielawa 7 35
13 14 I Osiołkowski, Jan LKS Czarna Damka Lututów 7 34
14 17 I Grzelak, Arseniusz OKS Sokół Wrocław 7 33
15 22 IV Jurcewicz, Robert Bielawa 7 30
16 8 II Barabasz, Marek LSWKS Złote Piony Bielawa 6 38
17 10 II Franek, Dawid UKS Roszada Lipno 6 33
18 19 I Bajkowska, Malwina OKS Sokół Wrocław 6 31
19 12 I Bajkowska, Jagoda OKS Sokół Wrocław 6 31
20 13 III Jurcewicz, Tomasz LSWKS Złote Piony Bielawa 5 34
21 21 II Swoboda, Mirosław Bielawa 5 31
22 16 III Kujawa, Filip UKS Roszada Lipno 5 30
23 23 V Domaradzki, Andrzej Wrocław 3 29
24 24 Wróbel, Maciej Bielawa 0 30

WYNIKI – kategoria dzieci do lat 8 (łącznie)

1 Guza, Krzysztof OKS Sokół Wrocław 13 36
2 V Reif, Milena OKS Sokół Wrocław 11 33
3 V Stachowiak, Jakub UKS Roszada Lipno 9 36
4 Sopiarz, Emil Bielawa 8 36
5 Smoliński, Karol Bielawa 8 28
6 Stachowiak, Kacper UKS Roszada Lipno 6 39
7 Nowak, Maria UKS Roszada Lipno 5 35
7 Stawicki, Aleksander Bielawa 5 35
9 Babiarz, Aleksander Bielawa 3 33
10 Bednarska, Ania Bielawa 2 32

WYNIKI – kategoria juniorzy do 10 lat (łącznie)

1 II Łukomska, Aleksandra UKS Komorzanka Komorze 14 39
2 III Guza, Ewelina OKS Sokół Wrocław 12 37
3 III Pawlaczek, Paulina LSWKS Złote Piony Bielawa 9 40
4 III Bajk, Amelia LSWKS Złote Piony Bielawa 8 40
5 IV Domaradzki, Filip OKS Sokół Wrocław 8 39
6 Reif, Alicja OKS Sokół Wrocław 8 33
7 IV Zyber-Moszak, Vivien UKS Roszada Lipno 6 41
8 Moroz, Patryk Bielawa 6 33
9 Padurska, Anastazja UKS Roszada Lipno 6 32
10 V Pawlaczek, Hanna LSWKS Złote Piony Bielawa 6 24
11 Skrzypczak, Franciszek UKS Roszada Lipno 4 28
12 Szewczyk, Mateusz Bielawa 4 28
13 Lisiecki, Adrian Bielawa 4 26
14 Nowak, Weronika UKS Roszada Lipno 3 28

WYNIKI – kategoria juniorzy do 13 lat (łącznie)

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Klub Pkt. L.Z.
1 II+ Zyber-Moszak, Amadeusz UKS Roszada Lipno 12 4
2 II Węgrzyn, Michał OKS Sokół Wrocław 10 2
3 III Myszuk, Tymoteusz UKS Roszada Lipno 9 3
4 IV Mazurowski, Bartosz OKS Sokół Wrocław 8 2
5 II+ Pisarska, Katarzyna UKS Roszada Lipno 8 1
6 III Jurcewicz, Bartosz LSWKS Złote Piony Bielawa 7 1
7 Fąfara, Laura Bielawa 2 0
© Ludowy szachowo-warcabowy Klub Sportowy Złote Piony Bielawa 2017.